Przewidywana data dostawy: Lut 15, 2023 - Lut 20, 2023

Winslow Homer

Amerykański malarz i grafik Winslow Homer urodził się 24 lutego 1836 r., zmarł 29 września 1910 r. Znany jest z malarstwa marynistycznego. Winslow Homer jest jedną z ikon amerykańskiej sztuki i ważną postacią w amerykańskiej historii sztuki. Winslow Homer nauczył się malować i rozpoczął karierę jako ilustrator reklam. Kiedy przyzwyczaił się do ilustracji, zajął się malarstwem olejnym. Większość jego prac powstała na wakacjach.

Istnieje wiele obrazów Winslowa Homera, które są uwielbiane przez entuzjastów sztuk pięknych. Niektóre z najbardziej zauważalnych to The Veteran in a New Field, Fishing Boats, Key West, Boys in a Dory i Eagle Head, Manchester, Massachusetts. Większość jego obrazów przedstawia wodę pod różnymi postaciami – morze, ocean. Jego obrazy są kolorowe z różnymi scenami, patrząc na obrazy Winslowa Homera można przeżyć ten moment na nowo – pogodę, postacie, porę roku.

Oferujemy różnorodne obrazy Winslowa Homera, które są reprodukowane jako drewniane puzzle. Puzzle Winslow Homer są zabawne, ponieważ na oryginalnym obrazie jest wiele szczegółów. Drewniane puzzle Winslow Homer gwarantują godziny radości i zabawy.