Przewidywana data dostawy: Lut 15, 2023 - Lut 20, 2023

Wassily Kandinsky

Rosyjski malarz Wassily Kandinsky urodził się 16 grudnia 1866 roku i zmarł w 1944 roku. Był nie tylko malarzem, był także teoretykiem. Jest znany jako jeden z prekursorów abstrakcji w sztuce zachodniej. Inną malarką, która zaczęła to jako pierwsza, była Hilma Af Klint. Studiował prawo i ekonomię. W wieku 30 lat zaczął malować i szkicować. Jego obrazy są niezwykłe, kolorowe, a czasem trudne do zrozumienia.

Sztuka Wassily'ego Kandinsky'ego jest bardzo popularna na całym świecie. Jego znane obrazy to Fiolet, Małe światy V, Domy w Murnau, Malarstwo z trojką. Jego obrazy uwielbiają osoby ceniące techniki malarstwa abstrakcyjnego. Jego sygnaturą w pracy są kolorowe, oparte na kształtach przedmioty. Wiele jego obrazów znajduje się w posiadaniu prywatnych kolekcjonerów, ale można też docenić jego obrazy w wielu galeriach sztuki na całym świecie.

Oferujemy ponowne przeżycie obrazów Wassily'ego Kandinsky'ego za pomocą puzzli. Drewniane puzzle Wassily Kandinsky są zabawne, ponieważ jest wiele kolorów i linii. Puzzle z dziełami sztuki Wassily'ego Kandinsky'ego z pewnością będą zabawne i zabawne.