Przewidywana data dostawy: Gru 7, 2022 - Gru 12, 2022

Vincent Van Gogh

Vincent Willem Van Gogh był holenderskim malarzem, urodzonym 30 marca 1853 i zmarłym 29 lipca 1890. Jego postimpresjonistyczne obrazy są jednym z najsłynniejszych obrazów na świecie. W aktywnym okresie malarstwa stworzył około 2100 dzieł sztuki, z czego 860 to obrazy olejne. Wiele z tych obrazów olejnych namalowanych przez Vincenta Van Gogha to pejzaże, martwe natury, portrety i autoportrety. Uważa się, że jego ekspresyjna i impulsywna praca pędzla przyczyniła się do powstania podstaw sztuki współczesnej. Najsłynniejszym obrazem Vincenta Van Gogha jest Gwiaździsta noc, który namalował we Francji w 1889 roku.

Większość oryginalnych obrazów Vincenta Van Gogha znajduje się w muzeach, niektóre są w posiadaniu prywatnych kolekcjonerów sztuki.

Oferujemy szeroką gamę najsłynniejszych obrazów Vincenta Van Gogha zamienionych w piękne, ręcznie wykonane drewniane puzzle. Nasza kolekcja drewnianych puzzli z obrazami Vincenta Van Gogha obejmuje Gwiaździstą noc, Kwiaty migdałów, Słoneczniki i wiele innych. Układanka Vincenta Van Gogha z pewnością będzie wspaniałym prezentem dla każdego miłośnika sztuki.