Przewidywana data dostawy: Lut 15, 2023 - Lut 20, 2023

Pierre Auguste Renoir

Pierre Auguste Renoir był malarzem francuskim, urodził się we Francji 25 lutego, zmarł 19 grudnia 1919. Był jednym z czołowych malarzy, którzy rozwinęli impresjonizm. Uważa się, że jest ostatnim artystą, który narzucił tradycje twórczości Rubena i Watteau. Jego obrazy są kochane ze względu na żywe światło i nasyconą barwę, malował ludzi w intymnych i szczerych kompozycjach. Pierre Auguste Renoir podziwiał ruch zapoczątkowany przez Edgara Degasa.

Najbardziej znane obrazy Pierre'a Auguste'a Renoira to Seascape, Meadow (La Prairie), Roses i wiele innych, które obecnie zajmują stanowiska prywatnych kolekcjonerów lub galerii sztuki na całym świecie.

Pozyskaliśmy najlepsze dzieła sztuki Pierre Auguste Renoir, które są dostępne w formacie cyfrowym i odtworzyliśmy je w drewnianych puzzlach. Układanka Pierre Auguste Renoir z pewnością zapewni mnóstwo zabawy! Żywe kolory i dbałość o szczegóły wyróżniają tego malarza spośród innych, co sprawia, że łamigłówki Pierre'a Auguste'a Renoira są trudne i interesujące.