Przewidywana data dostawy: Gru 2, 2022 - Gru 7, 2022

Dostawa i Płatność

Ile kosztuje dostawa?

Dostawa naszej kolekcji drewnianych puzzli jest bezpłatna.

Do jakich krajów dostarczasz?

Dostarczamy na terenie Polski, Stanów Zjednoczonych, Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Grecji, Guernsey, Węgier, Irlandii, Włoch, Łotwy, Litwy, Luksemburga , Wyspa Man, Holandia, Jersey, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Australia, Bośnia i Hercegowina, Kanada, Cypr, Hongkong, Islandia, Izrael, Kuwejt, Liechtenstein, Malta, Nowa Zelandia, Norwegia, Monako , Korea, Makau, Singapur, Bahrajn, Katar, Oman, RPA, Japonia, Malezja, Serbia, Szwajcaria, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Wielka Brytania.

Odpowiedzialność za wysyłkę

PuzzlesPrint nie odpowiada za:

  • Wszelkie błędy lub opóźnienia popełnione przez UPS, DHL lub innego kuriera
  • Wszelkie błędy popełniane przez klientów podczas wprowadzania adresu dostawy

Rozbieżności

Wszelkie problemy w ostatecznej pracy dostarczonej do Ciebie należy zgłaszać do PuzzlesPrint w ciągu 24 godzin od otrzymania.

Dodatkowe opłaty

Przesyłki poza Unię Europejską mogą wiązać się z opłatami celnymi i/lub GST w zależności od kraju docelowego. Opłata może się różnić w zależności od wartości zamówienia, ograniczeń krajowych i innych czynników związanych z samym produktem. Za te opłaty odpowiada klient końcowy. Wszelkie/wszystkie opłaty są wpłacane do odpowiedniej agencji celnej przez klienta końcowego.

PuzzlesPrint ma ścisłe zasady dotyczące płatności!

  • Przetwarzamy Twoje zamówienie TYLKO po otrzymaniu pełnej płatności.
  • Akceptujemy tylko płatności online.

Obecnie współpracujemy z PayPal, Stripe i Braintree, aby przetworzyć wszystkie transakcje internetowe. Te podmioty przetwarzające płatności akceptują wszystkie obciążenia i karty kredytowe i czeki online. Możesz także zapłacić swoim zaległym Bilans PayPal. Wszystkie dane karty kredytowej/debetowej są zbierane bezpośrednio przez PayPal lub Braintree. Nie otrzymujemy ani nie mamy dostępu do tych danych.

W rzeczywistości transakcja online jest prawdopodobnie bezpieczniejsza niż karta transakcja w sklepie, przeprowadzona telefonicznie lub faksem, jako informacje przesyłane online są wysoce zaszyfrowane przy użyciu skomplikowanych kombinacje algorytmów. Systemy płatności PayPal i Braintree wykorzystują połączenie uznanych i innowacyjnych technik w celu zapewnienia bezpieczeństwo i integralność wszystkich danych wrażliwych. Nie znamy przypadków oszustwa związane z kartami kredytowymi przy użyciu naszego systemu zakupów przez Internet. Każdy komunikacja między kupującym a PayPal lub Braintree jest również zaszyfrowane do maksymalnej siły.

Koszyk, profil i kasa strony są przesyłane za pomocą bezpiecznego połączenia HTTPS. HTTPS to protokół do bezpiecznej komunikacji w szeroko stosowanej sieci komputerowej w Internecie. HTTPS polega na komunikacji przez Hypertext Transfer Protokół (HTTP) w połączeniu szyfrowanym przez warstwę transportową Bezpieczeństwo lub jego poprzednik, Secure Sockets Layer. Główna motywacja dla HTTPS to uwierzytelnianie odwiedzanej witryny i ochrona prywatność i integralność wymienianych danych.