Przewidywana data dostawy: Gru 16, 2022 - Gru 21, 2022

Paul Signac

Paul Signac był malarzem urodzonym we Francji, jego pełne imię brzmiało Paul Victor Jules Signache urodził się 11 listopada 1863 r., zmarł 15 sierpnia 1935 r. Był impresjonistą i pamiętany jest z malarstwa pastelowego i olejnego. Nie ograniczał się tylko do malarstwa, wykonywał także rzeźby z brązu, a także grafiki. Ciekawą częścią jego pracy było to, że malował tancerzy, większość jego prac ilustruje tańczących ludzi. Paul Signac jest znany jako jeden z twórców impresjonizmu, nie lubił terminu „impresjonizm”, wolał nazywać go realistą. Innym interesującym faktem dotyczącym Paula Signaca jest to, że malował tylko w pomieszczeniach.

Niektóre ze znanych obrazów Paula Signaca to Pont des Arts, Notre-Dame de la Garde (La Bonne-Mère). Jego prace znajdują się w różnych kolekcjach prywatnych, a także w galeriach sztuki na całym świecie. Paul Signac to prawdziwa legenda, a jego prace są piękne.

Pozyskaliśmy niektóre z najlepszych prac Paula Signaca i powielamy je na drewnianych puzzlach. Układając puzzle z dziełami Paula Signaca, możesz przenieść się do XIX-wiecznej, bardzo szczegółowej sztuki z ludźmi z tamtych czasów. Prawdziwy miłośnik dzieł sztuki pokocha puzzle Paul Signac.