Przewidywana data dostawy: Paź 7, 2022 - Paź 12, 2022

Paul Klee

Paul Klee był artystą, który urodził się 18 grudnia 1879 roku i zmarł 29 czerwca 1940 roku. Urodził się w Szwajcarii, ale jego rodzice byli Niemcami. Jego prace opierają się na ekspresjonizmie, kubizmie i surrealizmie. Swoje umiejętności malarskie uczył się u Wassily'ego Kandinsky'ego w szkole artystycznej Bauhaus. Jego prace ukazują jego brak poczucia humoru, a czasami jego dziecinne spojrzenie na życie, jego osobisty nastrój i przekonania.

Obecnie najbardziej rozpoznawalnymi obrazami Paula Klee są Zwiastun jesieni, Radosny krajobraz górski, Ogrody świątynne, Czerwonozielone i fioletowo-żółte rytmy. Jego obrazy znajdują się w rękach prywatnych kolekcjonerów dzieł sztuki i galerii sztuki na całym świecie.

Jeśli szukasz zwykłej drewnianej układanki z obrazami Paula Klee, możesz wybrać taką, która jest oferowana na naszej stronie internetowej. Reprodukujemy wszystkie najlepsze obrazy Paula Klee na drewnianych puzzlach. Dzieła sztuki, które są kolorowe, o regularnych kształtach, są tym, co definiuje obrazy Paula Klee. Te obrazy po przekształceniu w drewniane puzzle są zabawne, możesz przeżyć czas, gdy artysta narysował je, łącząc elementy układanki. Drewniane puzzle Paula Klee z pewnością zapewnią mnóstwo zabawy i rozrywki.