Przewidywana data dostawy: Gru 2, 2022 - Gru 7, 2022

Nasza Jakość

Drewniane puzzle wysokiej jakości

Nasze puzzle drewniane są wykonane z desek drewnianych HDF o grubości 0,16 cala (4 mm), ten materiał doskonale nadaje się do układania puzzli w porównaniu do sklejki, w której wióry na krawędziach elementów są zredukowane do minimum. Bezpośredni nadruk na materiale drzewnym zapewnia wysokiej jakości reprodukcję obrazu o żywych kolorach i dużą odporność na zarysowania. Puzzle drewniane są znacznie trwalsze od puzzli kartonowych, nie kurzą się, nie wyginają się.

Unikalne drewniane puzzle w kształcie

Nasze puzzle są wycinane laserowo, dzięki czemu możemy tworzyć puzzle o niepowtarzalnych kształtach. Krój naszych puzzli jest nieregularny, zwany cięciem wiktoriańskim, każdy element jest niepowtarzalny i pasuje tylko w wybranym miejscu.

Drewniane puzzle to świetny prezent

Nasze drewniane puzzle są dostarczane w ręcznie robionym drewnianym pudełku prezentowym, które jest wykonane z tego samego materiału, co same puzzle. Kawałki puzzli są umieszczone w pokrowcu z tkaniny. Grafika wydrukowana na drewnianej układance jest również wydrukowana na wieczku pudełka; ten obraz może służyć jako przewodnik podczas układania puzzli.

Świetnie wyglądające pudełko sprawia, że drewniane puzzle są idealnym prezentem na urodziny, Boże Narodzenie, Walentynki, Dzień Matki, Dzień Ojca, Wielkanoc lub inne specjalne okazje!

Do każdej układanki dołączamy specjalny stojak, który można wykorzystać do przytrzymania wieczka pudełka, aby zaprezentować dzieło sztuki. Tak więc dodatkowo do drewnianej układanki otrzymujesz również ramkę na zdjęcie, na której widać grafikę. Po ułożeniu puzzli ramkę można umieścić na stoliku nocnym lub półce z książkami.