Przewidywana data dostawy: Gru 16, 2022 - Gru 21, 2022

Henry Lyman Saÿen

Henry Lyman Saÿen był artystą urodzonym 25 kwietnia 1875 roku i zmarłym 27 kwietnia 1918 roku. Urodził się w Stanach Zjednoczonych. Jego prace opierają się na ekspresjonizmie, kubizmie i surrealizmie. Swoje umiejętności malarskie uczył się u Wassily'ego Kandinsky'ego w szkole artystycznej Bauhaus. Jego prace ukazują jego brak poczucia humoru, a czasami jego dziecinne spojrzenie na życie, jego osobisty nastrój i przekonania.

Obecnie najbardziej rozpoznawalnymi obrazami Henry'ego Lymana Saÿena są Córka w bujaku Burza z piorunami, Pejzaż, Most, Dolina Huntingdon, Dziecko w bujaku. Jego obrazy znajdują się w rękach prywatnych kolekcjonerów dzieł sztuki i galerii sztuki na całym świecie.

Jeśli szukasz zwykłej drewnianej układanki z obrazami Henry'ego Lymana Saÿena, możesz wybrać taką, która jest oferowana na naszej stronie internetowej. Reprodukujemy wszystkie najlepsze obrazy Henry'ego Lymana Saÿena na drewnianych puzzlach. Kolorowe dzieła sztuki o regularnych kształtach definiują obrazy Henry'ego Lymana Saÿena. Te obrazy po przekształceniu w drewniane puzzle są zabawne, możesz przeżyć czas, gdy artysta narysował je, łącząc elementy układanki. Drewniane puzzle Henry'ego Lymana Saÿena z pewnością zapewnią mnóstwo zabawy i rozrywki.