Przewidywana data dostawy: Paź 7, 2022 - Paź 12, 2022

Henri Rousseau

Henri Julien Félix Rousseau był francuskim malarzem, urodzonym 21 maja 1844, zmarł 2 września 1910. Był malarzem ruchu postimpresjonistycznego, malował naiwnie i prymitywnie. Oprócz tego, że był malarzem, był także poborcą opłat i podatków Le Douanier. Zaczął na poważnie malować dopiero w 1893 roku, kiedy miał 49 lat, po czym przeszedł na emeryturę z bycia oficerem, by pracować jako malarz na pełen etat. Jego dzieła są arcydziełami, ze względu na jego etykę pracy. Jego twórczość wywarła ogromny wpływ na kilka pokoleń artystów awangardowych.

Obrazy, które są obecnie najbardziej rozpoznawane przez Henri Rousseau, to Dziewiczy Las o zachodzie słońca, Dżungla równikowa, Poczęstunek lwa i Las tropikalny z małpami. Większość obrazów Henri Rousseau to pejzaże, z dużą ilością zieleni, bardzo kolorowe. Oryginalne obrazy Henri Rousseau są w posiadaniu prywatnych kolekcjonerów dzieł sztuki i galerii sztuki na całym świecie.

Nasza kolekcja puzzli Henri Rousseau zawiera najpopularniejsze dzieła sztuki. Reprodukujemy sztukę Henri Rousseau na drewnianych puzzlach. Kolorowe i wymagające łamigłówki Henri Rousseau powinny być świetną zabawą dla każdego, kto ceni sobie sztukę. Rozwiąż drewnianą zagadkę i doceń pracę, którą wykonał Henri Rousseau, aby namalować obraz.