Przewidywana data dostawy: Paź 7, 2022 - Paź 12, 2022

Franz Marc

Franz Marc urodził się w Monachium, stolicy Królestwa Bawarii 8 lutego 1880 roku, a zmarł 4 marca 1916 w Barquis we Francji. Z zawodu pejzażysta, umiejętności malarskie uczył się na Akademii Sztuk Pięknych w Monachium. W młodości wyjechał do Francji i spędził kilka lat zwiedzając muzea i kopiując inne prace malarskie. Franz Marc uwielbiał twórczość Vincenta Van Gogha. Był częścią ruchu ekspresjonizmu.

Najbardziej znane prace Franza Marca to Dwa koty, niebieski i żółty, Lisy, Krajobraz ze zwierzętami, Kaliban (z Burzy Szekspira) Obecnie jego obrazy znajdują się w galeriach sztuki na całym świecie, w tym w Nowym Jorku, Londynie i Sankt Petersburgu . Również jego obrazy znajdują się w posiadaniu prywatnych kolekcjonerów sztuki.

Jeśli szukasz wymagającej drewnianej układanki, to puzzle malarskie Franza Marca będą właśnie dla Ciebie. Kolorowe dzieła sztuki z sylwetkami są tym, co definiuje technikę malarską Franza Marca. Kup sobie drewnianą układankę Franza Marca, a będziesz się bawić przez wiele dni. Nasza kolekcja puzzli Franza Marca zawiera wszystkie jego najlepsze obrazy.