Przewidywana data dostawy: Gru 16, 2022 - Gru 21, 2022

Ernst Ludwig Kirchner

Ernst Ludwig Kirchner urodził się w Monachium, stolicy Królestwa Bawarii, Cesarstwa Niemieckiego 6 maja 1880 roku, a zmarł 15 czerwca 1938 w Davos w Szwajcarii. Z zawodu malarz pejzażysta, wykształcenie zdobywał w Königliche Technische Hochschule. W młodości wyjechał do Francji i spędził kilka lat zwiedzając muzea i kopiując inne prace malarskie. Ernst Ludwig Kirchner uwielbiał twórczość Vincenta Van Gogha. Był częścią ruchu ekspresjonizmu.

Najbardziej znane dzieła Ernsta Ludwiga Kirchnera to Berno z Belltower, Cmentarz w lesie, Dance Hall Bellevue, Pink Roses. Obecnie jego obrazy znajdują się w galeriach sztuki na całym świecie, m.in. w Nowym Jorku, Londynie i Sankt Petersburgu. Również jego obrazy znajdują się w posiadaniu prywatnych kolekcjonerów sztuki.

Jeśli szukasz wymagającej drewnianej układanki, to puzzle malarskie Ernst Ludwig Kirchner będą właśnie dla Ciebie. Kolorowe dzieła sztuki z sylwetkami są tym, co definiuje technikę malarską Ernsta Ludwiga Kirchnera. Kup sobie drewnianą układankę Ernsta Ludwiga Kirchnera, a będziesz się bawić przez wiele dni. Nasza kolekcja puzzli Ernsta Ludwiga Kirchnera zawiera wszystkie jego najlepsze obrazy.