Przewidywana data dostawy: Gru 16, 2022 - Gru 21, 2022

Édouard Manet

Édouard Manet był malarzem urodzonym 23 stycznia 1832 r. i zmarłym 30 kwietnia 1883 r. Był malarzem modernistycznym. Był jednym z pierwszych malarzy malujących XIX-wieczne życie współczesne, był bardzo ważną postacią, która brała udział w przejściu od realizmu do impresjonizmu. Jego wczesne obrazy służyły jako punkt odniesienia dla młodych malarzy, którzy następnie tworzyli impresjonizm. Obecnie obrazy te są uważane za obrazy przełomowe, które zapoczątkowały sztukę współczesną.

Édouard Manet jest znany ze swoich arcydzieł, takich jak Kwiaty w kryształowym wazonie, Rodzina Monet w swoim ogrodzie w Argenteuil, Kearsarge w Boulogne, Martwa natura z melonem i brzoskwiniami. Jeśli chcesz rzucić okiem na oryginalne obrazy Édouarda Maneta, możesz odwiedzić jedną z galerii sztuki, które prezentują jego obrazy. Niektóre z jego najbardziej znaczących dzieł sztuki są w posiadaniu prywatnych kolekcjonerów sztuki.

Jeśli chcesz ponownie przeżyć XIX-wieczną sztukę współczesną, wybierz jedną z drewnianych puzzli Édouarda Maneta. Reprodukujemy najbardziej znane dzieła sztuki Édouarda Maneta w drewniane puzzle. Ciemne kolory z dużą ilością szczegółów to znak rozpoznawczy Édouarda Maneta, duże obszary ciemnego koloru dla puzzli z pewnością będą wyzwaniem nawet dla największego fana puzzli. Zamów puzzle Édouard Manet dla siebie lub zrób świetny prezent dla miłośnika Sztuk Pięknych.