Przewidywana data dostawy: Paź 7, 2022 - Paź 12, 2022

Claude Monet

Francuski artysta Oscar-Claude Monet urodził się 14 listopada 1840 r., zmarł 5 grudnia 1926 r. Znany jest jako malarz i twórca impresjonistycznej techniki malarskiej. Monet miał bardzo długą karierę, w której namalował wiele obrazów, które są obecnie bardzo popularne. W pewnym momencie swojego życia przeniósł się na wieś francuską i zaczął malować pejzaże, w tym okresie namalował swój najsłynniejszy obraz – staw liliowy.

Ciekawą techniką, której Monet używał do malowania swoich obrazów, jest to, że wielokrotnie wykonywał tę samą scenę. W ten sposób uchwycił zmieniające się światło, pogodę i przemijające pory roku. Innym interesującym faktem dotyczącym Claude'a Moneta jest to, że bardzo chętnie malował lilie wodne w swoim ogrodzie, był tym zajęty przez ostatnie dwadzieścia lat swojego życia.

Reprodukujemy najsłynniejsze obrazy Claude'a Moneta w drewniane puzzle. Nasza kolekcja puzzli Claude'a Moneta zawiera jego najsłynniejsze obrazy, takie jak Kobieta w ogrodzie, Lilie wodne, Kładka japońska i wiele innych. Przekonasz się, że rozwiązywanie zagadek Claude'a Moneta jest bardzo interesujące, a jednocześnie trudne, każdy szczegół pociągnięć pędzla Claude'a Moneta jest wyraźnie wydrukowany na układance.