Przewidywana data dostawy: Lut 15, 2023 - Lut 20, 2023

Charles Demuth

Charles Demuth był malarzem urodzonym w Ameryce, urodzonym 8 listopada 1883 roku i zmarłym 23 października 1935 roku. Był malarzem ruchu Precisionism. Ukończył Franklin & Marshall Academy, a następnie studiował na Drexel University oraz w Pennsylvania Academy of Fine Arts w Filadelfii. Później studiował w Académie Colarossi i Académie Julian w Paryżu, gdzie stał się częścią awangardowej sceny artystycznej. Jego dzieła są arcydziełami, ze względu na jego etykę pracy. Jego twórczość wywarła ogromny wpływ na kilka pokoleń artystów awangardowych.

Obrazy, które są obecnie najbardziej rozpoznawane przez Charlesa Demutha, to Po sir Christopherze Wrenie, Święto Piano Mover, Żółty i niebieski oraz Góra z czerwonym domem. Większość obrazów Charlesa Demutha to pejzaże z dużą ilością zieleni, bardzo kolorowe. Oryginalne obrazy Charlesa Demutha są w posiadaniu prywatnych kolekcjonerów dzieł sztuki i galerii sztuki na całym świecie.

Nasza kolekcja puzzli Charlesa Demutha zawiera najpopularniejsze dzieła sztuki. Reprodukujemy grafikę Charlesa Demutha na drewnianych puzzlach. Kolorowe i wymagające łamigłówki autorstwa Charlesa Demutha powinny być świetną zabawą dla każdego, kto ceni sobie sztukę. Rozwiąż drewnianą zagadkę i doceń pracę, jaką Charles Demuth wykonał, aby namalować obraz.