Przewidywana data dostawy: Lut 15, 2023 - Lut 20, 2023

Camille Pissarro

Camille Pissarro był malarzem duńsko-francuskim, urodzonym 10 lipca 1830 r. i zmarłym 13 listopada 1903 r. Był malarzem impresjonistycznym i neoimpresjonistycznym, znany jest jako wielki współtwórca tych ruchów. Swoje umiejętności uczył się u Gustave'a Courbeta i Jean-Baptiste-Camille Corota. Zaangażował się w neoimpresjonizm w wieku 54 lat i pracował z Georgesem Seuratem i Paulem Signacem.

Najbardziej znane obrazy Jacoba Abrahama Camille'a Pissarro to: Bulwar Montmartre w zimowy poranek, Francuski Plac Teatralny, Paryż, Pasterz w Valhermeil, Auvers-Sur-Oise, Kobieta kąpiąca stopy w potoku. Dziś można odwiedzić galerię Sztuk Pięknych w jednym z największych miast na świecie i docenić twórczość Camille Pissarro. Również część jego obrazów znajduje się w zbiorach prywatnych.

Jeśli chcesz rozwiązać piękną drewnianą zagadkę krajobrazową, z wieloma szczegółami, wybierz jedną z puzzli Camille Pissarro. Drewniana układanka z obrazem Camille Pissarro będzie bardzo trudna i przyjemna do zrobienia. Osoba, która doceniła Fine Art, doceni również drewnianą układankę Camille Pissarro. Wybierz jeden z obrazów Camille Pissarro, który Ci się najbardziej podoba, a my wykonamy drewniane puzzle z reprodukcją grafiki Camille Pissarro.