Przewidywana data dostawy: Gru 7, 2022 - Gru 12, 2022

Puzzle ze Zwierzętami

Puzzle ze zwierzętami to świetna zabawa. Wybierz drewnianą układankę ze zdjęciem zwierzęcia z naszej galerii. Mamy drewniane puzzle z wieloma zwierzętami – kotami, psami, tygrysami i innymi zwierzętami hodowlanymi. Nasza kolekcja puzzli ze zwierzętami zawiera zdjęcia zwierząt zilustrowanych w zabawny sposób. Puzzle ze zwierzętami mają elementy o niepowtarzalnych kształtach, wycięte przy użyciu najnowszej technologii, a sam obrazek jest bezpośrednio nadrukowany na drewnie.

Puzzle ze zwierzętami dla dorosłych mają różne liczby puzzli, więc od Ciebie zależy, czy wybierzesz poziom trudności swojej drewnianej układanki ze zwierzętami.

Drewniane puzzle ze zwierzętami to świetny prezent na każdą specjalną uroczystość, elementy puzzli są umieszczone w płóciennym woreczku, który jest umieszczony w pięknym drewnianym pudełku prezentowym, na którym znajduje się zdjęcie puzzli na wieczku. Do każdej puzzli ze zwierzętami dołączamy specjalny stojak na wieczko pudełka, dzięki czemu może służyć jako ramka na zdjęcia.