Przewidywana data dostawy: Lut 6, 2023 - Lut 9, 2023

Wysokiej Jakości Drewniane Puzzle Dla Dorosłych

Spraw przyjemność sobie lub swoim przyjaciołom i rodzinie, układając drewniane puzzle. Nasze wysokiej jakości puzzle drewniane są wykonane z wyjątkowymi dziełami sztuki i motywami. Wiktoriańskie kształty wyciętych elementów sprawiają, że nasze drewniane puzzle są wyjątkowe i interesujące. Jesteśmy pewni, że w naszej kolekcji drewnianych puzzli znajdziesz motyw, który Ci się spodoba - od obrazów artystycznych po zdjęcia dzikiej przyrody i krajobrazów!

Nasze drewniane puzzle są dostarczane w ręcznie wykonanym drewnianym pudełku upominkowym, które jest wykonane z tego samego materiału, co same puzzle. Elementy układanki są umieszczone w materiałowym woreczku. Grafika nadrukowana na drewnianych puzzlach jest również umieszczona na wieczku pudełka; obraz ten może służyć jako wskazówka podczas układania puzzli. Do każdej układanki dołączona jest podstawka pod pokrywę, dzięki czemu można ją wykorzystać jako ramkę na zdjęcie, aby wyeksponować dzieło sztuki.

Elegancko wyglądające pudełko sprawia, że drewniane puzzle są idealnym prezentem na urodziny, Boże Narodzenie, Walentynki, Dzień Matki, Dzień Ojca, Wielkanoc lub inną specjalną okazję!

Każda drewniana układanka jest projektowana, produkowana i pakowana przez nas, dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w produkcji puzzli możemy zapewnić, że pokochasz swoje drewniane puzzle!