Odhadované datum dodání: Pro 5, 2022 - Pro 8, 2022

Dřevěné Puzzle z Fotky

1-cust

Dřevěné puzzle – vyrobené z vaší fotografie!

Na zakázku vyrobená dřevěná puzzle přijde v prémiové dárkové krabičce s vaší fotografií na víku. Součástí je stojánek na víko, takže jej lze použít jako fotorámeček.

Přidejte fotografii dle vlastního výběru nebo nahrajte více fotografií a vytvořte fotografickou koláž! Vlastní dřevěné puzzle jsou skvělé jako dárky pro příležitosti, jako jsou Vánoce, svatba, narozeniny nebo Valentýn! Chcete-li vyrobit dřevěné puzzle, jednoduše si vyberte fotku z jakékoli příležitosti – rodinné dovolené, poslední narozeninové oslavy, rodinných fotek, fotek domácích mazlíčků, maturitních fotek, svatebních fotek, vtipných fotek nebo dokonce selfie!

Chcete-li začít s výrobou dřevěného puzzle, klikněte na „Vytvořte puzzle“. Budete moci přidat svou fotografii, design nebo umělecké dílo a vybrat si velikost puzzle. Vaše puzzle dostanete v prémiové dárkové krabičce s vybranou fotografií vytištěnou na víku.

Vytvořte puzzle

USD $54.99
Odhadované datum dodání: Pro 5, 2022 - Pro 8, 2022

Dřevěné puzzle na míru – vyrobené s fotografií dle vlastního výběru!

Naše dřevěné puzzle jsou vyrobeny ze 4mm HDF dřeva. Tvary našich dřevěných dílků jsou jedinečné, viktoriánský řez, který používáme pro naše dřevěné puzzle, se liší od tradičního dílkového řezu. Každá dřevěná puzzle které vyrábíme je krásně zabaleno v zakázkové dřevěné dárkové krabičce ze sololitu, která má na víku potištěnou vámi vybranou fotografii.Víko krabičky lze použít jako fotorámeček. Součástí je speciální stojánek, který se zasouvá do zadní části víko.

Objednat si vlastní dřevěnou puzzle je velmi snadné. Jednoduše vyberte množství dílku puzzle, nahrajte svou fotografii, upravte fotografii nebo přidejte textovou zprávu, vyberte požadované množství a přidejte jej do nákupního košíku.

Dřevěná puzzle je vynikající fotografický dárek!

Dřevěné puzzle, které jsou potištěny vámi vybraným obrázkem, jsou relativně novým konceptem ve srovnání se standardními kartonovými puzzle. Kousky dřevěných puzzle jsou mnohem pevnější a dřevo dává při držení dílků puzzle příjemný pocit ve srovnání se standardními kartonovými puzzle. Dřevěné puzzle jsou určeny pro dospělé i děti.

Nabízíme různé velikosti dřevěného puzzle a různé počty dílků puzzle, které si můžete objednat. Najdete zde různé dřevěné puzzle obtížnosti. Dřevěné puzzle jsou skvělé jako dárky pro příležitosti, jako jsou Vánoce, svatba, narozeniny nebo Valentýn!

Při vytváření dřevěných puzzle doporučujeme následující počet dílků:

  • Dřevěné puzzle pro děti od 3 let – 35 velkých dřevěných puzzle nebo 108 středních dřevěných puzzle.
  • Dřevěné puzzle pro dospělé – 250dílné dřevěné puzzle, 500dílné dřevěné puzzle, 750dílné dřevěné puzzle nebo 1000dílné dřevěné puzzle.

Naše dřevěné puzzle doručujeme zdarma. Předpokládané datum doručení je vidět v horní části stránky. Objednávky jsou doručovány kurýrními službami, jako je DHL nebo UPS, sledovací číslo vám bude zasláno, jakmile bude vaše objednávka odeslána.

Do kterých zemí dodáváte?

Dodáváme v rámci České republiky, Spojených států amerických, Rakouska, Belgie, Bulharska, Chorvatska, Dánska, Estonska, Finska, Francie, Německa, Řecka, Guernsey, Maďarska, Irska, Itálie, Lotyšska, Litvy, Lucemburska, ostrova Man, Nizozemsko, Jersey, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Austrálie, Bosna a Hercegovina, Kanada, Kypr, Hongkong, Island, Izrael, Kuvajt, Lichtenštejnsko, Malta, Nový Zéland, Norsko, Monako, Korea, Macao, Singapur, Bahrajn, Katar, Omán, Jižní Afrika, Japonsko, Malajsie, Srbsko, Švýcarsko, Spojené arabské emiráty a Spojené království.

Quick shipment - they look fantastic!
Absolutely perfect item. Can't wait to give it to my daughter
I'm giving a 4 as this is a gift and I am not able to use the puzzle pieces. However I am so impressed with how quickly the product was delivered. Furthermore the packaging I'd so luxe. The box that contains the puzzle is a nice solid and brown stained.. The puzzle is contaned in a burlap bag which completes an eathy rustic look. I will add to my review when the recipient has used the product, but overall satisfied and impressed by this product
The quality of the puzzle was great!
This is one of the best gifts I have purchased! The quality is great and it arrived quickly! I highly reccomend supporting this shop!
Such good quality and arrived so quickly! It’s the perfect present.
Beautiful puzzle, well packaged, and it arrived quickly. Very happy with this purchase.
Beautiful puzzle and box! I gave it to my husband for his birthday and he absolutely loves it.
This was an amazing gift for my husband. Great quality and fast shipping.
Gift receiver was delighted with the quality.
Napsat recenzi
Platí pro všechny velikosti
Balení: Prémiová dárková krabička s obrázkem zákazníka vytištěným na víku
Velikost krabice: Až 500 dílků - 27 x 22 x 5 cm, 750 a 1000 dílků- 27 x 22 x 10 cm
Materiál puzzle: HDF
Tloušťka puzzle: 4 mm
Bezpečná oblast pro důležité objekty: 10 mm od okrajů


Počet dílků 35 dílků 108 dílků 250 dílků 500 dílků 750 dílků 1000 dílků
Velikost složené puzzle: 24 x 34 cm 24 x 34 cm 24 x 34 cm 34 x 48 cm 40 x 57 cm 48 x 68 cm
Navrhované minimální rozlišení fotografie: 1400 x 2000 px 1400 x 2000 px 1400 x 2000 px 2000 x 2800 px 2300 x 3300 px 2800 x 4000 px
Puzzle velikost dílu: 4,8 x 4,8 cm 2,6 x 2,8 cm 1,8 x 2,2 cm 1,8 x 2,2 cm 1,8 x 2,2 cm 1,8 x 2,2 cm
Velikost tiskového souboru s přesahem: 24,2 x 34,2 cm 24,2 x 34,2 cm 24,2 x 34,2 cm 34,2 x 48,2 cm 40,2 x 57,2 cm 48,2 x 68,2 cm