Odhadované datum dodání: Úno 6, 2023 - Úno 9, 2023

Doručení a Platba

Kolik stojí doručení?

Doručení je u naší kolekce dřevěných puzzle zdarma.

Do kterých zemí dodáváte?

Dodáváme v rámci České republiky, Spojených států amerických, Rakouska, Belgie, Bulharska, Chorvatska, Dánska, Estonska, Finska, Francie, Německa, Řecka, Guernsey, Maďarska, Irska, Itálie, Lotyšska, Litvy, Lucemburska, Ostrova Man, Nizozemsko, Jersey, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Austrálie, Bosna a Hercegovina, Kanada, Kypr, Hong Kong, Island, Izrael, Kuvajt, Lichtenštejnsko, Malta, Nový Zéland, Norsko, Monako , Korea, Macao, Singapur, Bahrajn, Katar, Omán, Jižní Afrika, Japonsko, Malajsie, Srbsko, Švýcarsko, Spojené arabské emiráty a Spojené království.

Odpovědnost za dopravu

PuzzlesPrint nezodpovídá za:

  • Jakékoli chyby nebo zpoždění ze strany UPS, DHL nebo jakéhokoli jiného kurýra
  • Jakékoli chyby, kterých se zákazníci dopustili při zadávání doručovací adresy

Nesrovnalosti

Jakékoli problémy v konečné práci, která vám byla doručena, musí být nahlášena společnosti PuzzlesPrint do 24 hodin od obdržení.

Další poplatky

Za zásilky mimo Evropskou unii mohou být účtovány celní poplatky a/nebo GST v závislosti na cílové zemi. Poplatek se může lišit v závislosti na hodnotě vaší objednávky, limitech pro jednotlivé země a dalších faktorech na základě samotného produktu. Za tyto poplatky odpovídá koncový zákazník. Veškeré/veškeré poplatky hradí koncový zákazník příslušné celní agentuře.

PuzzlesPrint má přísné zásady plateb!

  • Vaši objednávku zpracujeme POUZE poté, co obdržíme celou platbu.
  • Přijímáme pouze online platby.

V současné době pracujeme se společnostmi PayPal, Stripe a Braintree na zpracování všech online transakce. Tito zpracovatelé plateb přijímají všechny debetní a kreditní karty a online šeky. Můžete také zaplatit dlužnou částkou PayPal zůstatek. Veškeré údaje o kreditní/debetní kartě shromažďuje přímo společnost PayPal nebo Braintree. Tyto údaje nedostáváme ani k nim nemáme přístup.

V Ve skutečnosti je online transakce pravděpodobně bezpečnější než karta transakce v obchodě, prováděná po telefonu nebo faxem, jako informace přenášené online jsou vysoce šifrované pomocí komplikovaných kombinace algoritmů. Platební systémy PayPal a Braintree používají a kombinace zavedených a inovativních technik k zajištění bezpečnost a integritu všech citlivých dat. Neznáme žádné případy podvody s kreditními kartami pomocí našeho nákupního systému přes internet. Žádný komunikace mezi nakupujícím a PayPal nebo Braintree je také šifrována na maximální sílu.

Košík, profil a pokladna stránky jsou přenášeny pomocí zabezpečeného připojení HTTPS. HTTPS je protokol pro zabezpečenou komunikaci přes počítačovou síť, která je široce používána na internetu. HTTPS se skládá z komunikace přes Hypertext Transfer Protokol (HTTP) v rámci připojení šifrovaného pomocí Transport Layer Zabezpečení nebo jeho předchůdce Secure Sockets Layer. Hlavní motivace pro HTTPS je autentizace navštívených webových stránek a ochrana soukromí a integrita vyměňovaných dat.