Odhadované datum dodání: Pro 7, 2022 - Pro 12, 2022

Paul Klee

Paul Klee byl umělec, který se narodil 18. prosince 1879 a zemřel 29. června 1940. Narodil se ve Švýcarsku, ale jeho rodiče byli Němci. Jeho umělecká díla vycházejí z expresionismu, kubismu a surrealismu. Malířské dovednosti se naučil společně s Wassily Kandinskym na umělecké škole Bauhaus. Jeho umělecká díla ukazují jeho nedostatek humoru a někdy jeho dětský pohled na život, jeho osobní náladu a jeho přesvědčení.

Nejuznávanější obrazy Paula Kleea jsou v současnosti Předzvěst podzimu, Radostná horská krajina, Chrámové zahrady, Červenozelené a Fialově žluté rytmy. Jeho obrazy uchovávají soukromí sběratelé výtvarného umění a umělecké galerie po celém světě.

Pokud hledáte obvyklé dřevěné puzzle s obrazy Paula Klee, můžete si vybrat takové, které je nabízeno na našich webových stránkách. Všechny nejlepší obrazy Paula Klee reprodukujeme na dřevěné puzzle. Umělecká díla, která jsou barevná a mají pravidelné tvary, jsou tím, co definují obrazy Paula Kleea. Tyto malby, když jsou přeměněny na dřevěné puzzle, jsou zábavné, můžete si znovu prožít dobu, kdy je umělec nakreslil a skládat kousky skládačky dohromady. Dřevěné puzzle Paul Klee jistě přinese spoustu legrace a zábavy.