Odhadované datum dodání: Pro 7, 2022 - Pro 12, 2022

Paul Cézanne

Paul Cézanne byl francouzský umělec, který se narodil 19. ledna 1839 a zemřel 22. října 1906. Jeho malířská technika byla základem přechodu od uměleckého pojetí impresionismu 19. století k uměleckému pojetí 20. století. kubismus. Picasso i Matisse uvedli, že Paul Cézanne je zakladatelem a otcem malířské techniky, kterou používali k vytvoření svých uměleckých děl. Většina raných obrazů Paula Cézanna byly krajiny s velkými a těžkými postavami, které imaginativně maloval. Později se obrátil k lehkému, vzdušnému malířskému stylu.

Nejznámější obrazy Paula Cézanna jsou Mont Sainte-Victoire, Koš jablek, Gardanne a Hodiny z černého mramoru. Většina obrazů Paula Cézanna je v držení soukromých sběratelů umění, ale některé z nich jsou vystaveny v uměleckých galeriích a muzeích.

Na našem webu si můžete zakoupit dřevěné puzzle s uměleckým dílem Paula Cézanna. Sbírka hlavolamů Paula Cézanna obsahuje většinu jeho nejlepších děl. Počínaje počátky, kdy maloval obrazy impresionismu, až po pozdější dny, kdy maloval kubistické umění. Krásně malované pohledy s imaginárními předměty od Paula Cézanna jistě udělají z procesu řešení hádanek zábavu na mnoho hodin!