Odhadované datum dodání: Pro 7, 2022 - Pro 12, 2022

Naše kvalita

Vysoce kvalitní dřevěné puzzle

Naše dřevěné puzzle jsou vyrobeny z 4 mm HDF dřevěných desek, tento materiál je skvělý pro skládačky, protože v porovnání s překližkou jsou třísky na hranách dílků redukovány na minimum. Přímý tisk na dřevěný materiál zajišťuje vysoce kvalitní reprodukci obrazu s živými barvami a velkou odolností proti poškrábání. Dřevěné puzzle jsou mnohem odolnější než kartonové puzzle, jsou bezprašné, neprohýbají se.

Jedinečné tvarované dřevěné dílky puzzle

Naše puzzle jsou řezané laserem, což znamená, že dokážeme vytvořit jedinečné tvarované dílky puzzle. Střih našich hlavolamů je nepravidelný, tzv. viktoriánský střih, každý kousek je jedinečný a správně sedí pouze na požadované místo.

Dřevěné puzzle je skvělý dárek

Naše dřevěné puzzle se dodávají v ručně vyráběné dřevěné dárkové krabičce, která je vyrobena ze stejného materiálu jako samotné puzzle. Dílky puzzle jsou umístěny v látkovém sáčku. Kresba, která je vytištěna na dřevěném puzzle, je vytištěna také na víku krabice; tento obrázek lze použít jako vodítko při skládání puzzle.

Díky skvěle vypadající krabici je dřevěné puzzle perfektním dárkem k narozeninám, Vánocům, Valentýnu, Dni matek, Dni otců, Velikonocům nebo jakékoli jiné zvláštní příležitosti!

Ke každému puzzle přibalíme speciální stojánek, který můžete použít k uchycení víka krabice a předvedení uměleckého díla. K dřevěnému puzzle tedy navíc dostanete také fotorámeček, který zobrazuje umělecké dílo. Když je puzzle hotové, lze tento fotorámeček umístit na noční stolek nebo knihovnu.