Odhadované datum dodání: Úno 6, 2023 - Úno 9, 2023

Vracení

Naším cílem je naprostá spokojenost zákazníka!

V případě, že nebudete se svým dřevěným puzzle spokojeni, můžete nám ho vrátit zpět do 14 dnů od jeho obdržení. Jediné, na co se ptáme, je, aby puzzle bylo v původním balení a neotevřené.

Upozorňujeme, že personalizované produkty nemůžete vracet, protože vám byly vyrobeny na míru.

Jak vrátit nebo vyměnit?

Kontaktujte nás prosím prostřednictvím e-mailu - info(at)puzzlesprint.com do 14 dnů ode dne, kdy jste obdrželi puzzle. Uvedením čísla objednávky, jména a příjmení kupujícího a důvodu vrácení. Jakmile vám dáme povolení k vrácení, musíte nám jej poslat zpět se sledovaným doručením. Nemůžeme nést odpovědnost za položky, které se při přepravě ztratí, když nám byly zaslány. Budete také muset uhradit všechny náklady na dopravu přímo zvolenému přepravci.

Jakmile balíček obdržíme, zkontrolujeme jej, pokud je puzzle v původním obalu, neotevřené a nepoškozené, vrátíme vám plnou částku. Vrácení peněz na váš účet může trvat až tři pracovní dny.

Co se stane, když dostanu vadné nebo poškozené puzzle?

V takové nešťastné události nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu info(at)puzzlesprint.com, abychom poskytli vizuální důkaz. Po schválení z naší strany budete mít nárok na výměnu.