Odhadované datum dodání: Pro 7, 2022 - Pro 12, 2022

Edgar Degas

Byl malíř narozený ve Francii, jeho celé jméno bylo Hilaire-Germain-Edgar De Gas. Degas se narodil 19. července 1834 a zemřel 27. září 1917. Byl impresionistou a je známý pro jeho pastelové a olejomalby. Neomezil se pouze na malbu, vytvářel také bronzové sochy a také grafiky. Zajímavé na jeho práci bylo, že maloval tanečníky, většina jeho děl ilustruje lidi tančící. Edgar Degas je známý jako jeden ze zakladatelů impresionismu, neměl rád termín impresionismus, preferoval, aby byl nazýván realistou. Další zajímavostí o Degasovi je, že maloval pouze v interiéru.

Některé ze známých obrazů Edgara Degase jsou Třída tance, Tanečník, Čtyři tanečníci. Jeho umělecká díla lze nalézt v různých soukromých sbírkách i v uměleckých galeriích po celém světě. Edgar Degas je opravdová legenda a jeho umělecká díla jsou nádherná.

Získali jsme některá z nejlepších děl Edgara Degy a reprodukujeme je na dřevěné puzzle. Skládáním puzzle s uměleckým dílem Edgara Degase se můžete vrátit do 19. století, velmi detailního umění s lidmi z té doby. Skutečný fanoušek výtvarného umění si zamiluje puzzle Edgara Degase.