Odhadované datum dodání: Pro 7, 2022 - Pro 12, 2022

Claude Monet

Francouzský umělec Oscar-Claude Monet se narodil 14. listopadu 1840 a zemřel 5. prosince 1926. Je znám jako malíř a zakladatel impresionistické malířské techniky. Monet měl za sebou velmi dlouhou kariéru, během níž namaloval mnoho uměleckých děl, která jsou dnes velmi populární. V určitém období svého života se přestěhoval na francouzský venkov a začal malovat krajiny, v tomto období namaloval svůj nejslavnější obraz – leknínové jezírko.

Zajímavou technikou, kterou Monet maloval své obrazy, je, že stejnou scénu udělal mnohokrát. Tímto způsobem zachytil měnící se světlo, počasí a ubíhající roční období. Další zajímavostí o Claudu Monetovi je, že velmi horlivě maloval lekníny ve své zahradě, s tím byl zaneprázdněn posledních asi dvacet let svého života.

Nejznámější obrazy Clauda Moneta reprodukujeme do dřevěných puzzle. Naše sbírka hlavolamů Clauda Moneta obsahuje jeho nejslavnější obrazy, jako jsou Žena v zahradě, Lekníny, Japonská lávka a mnoho dalších. Zjistíte, že řešení hádanek Clauda Moneta je velmi zajímavé a zároveň náročné, každý detail tahů štětcem Clauda Moneta je jasně vytištěn na hádance.