Odhadované datum dodání: Říj 7, 2022 - Říj 12, 2022

Camille Pissarro

Camille Pissarro byl dánsko-francouzský malíř, který se narodil 10. července 1830 a zemřel 13. listopadu 1903. Byl impresionistickým a neoimpresionistickým malířem, je známý jako velký přispěvatel k těmto hnutím. Své dovednosti se naučil od Gustava Courbeta a Jean-Baptiste-Camille Corota. Ve svých 54 letech se zapojil do neoimpresionismu a spolupracoval s Georgesem Seuratem a Paulem Signacem.

Nejznámější obrazy Jacoba Abrahama Camille Pissarra jsou Boulevard Montmartre za zimního rána, Francouzské divadelní náměstí, Paříž, Pastevec krav ve Valhermeil, Auvers-Sur-Oise, Žena koupající se v potoce. Dnes můžete navštívit galerii výtvarného umění v jednom z největších měst na světě a ocenit práci Camille Pissarro. Některé jeho obrazy jsou také v soukromých sbírkách.

Pokud chcete vyřešit krásnou krajinnou dřevěnou hádanku s mnoha detaily, vyberte si jednu z hádanek Camille Pissarro. Dřevěné puzzle s obrazem Camille Pissarro bude velmi náročné a zábavné. Člověk, který ocenil výtvarné umění, ocení také dřevěné puzzle Camille Pissarro. Vyberte si jeden z obrazů Camille Pissarro, který se vám nejvíce líbí, a my vám vyrobíme dřevěné puzzle s reprodukcí uměleckého díla Camille Pissarro.